Biz Kimiz?


2004 yılında kurulan ve Diagnostik sektörde hizmet veren Ant Medikal şirketler grubunun bir parçası olan Ant Tanı Mikrobiyoloji Laboratuvarı 2021 yılında İstanbul Anadolu Yakası Batı Ataşehir’de hizmet vermeye başlamıştır. Ant Şirketler grubunun Laboratuvar ayağı olan Ant Tanı Mikrobiyoloji Labotratuvarı, öncelikli olarak Covid-19 PCR testi, Covid-19 Antikor testi ve Covid-19 Antijen testi ile hizmet vermek amacı ile kurulmuştur.

Dünya’da ve Ülkemiz’de 2019 Yılı sonu itibari ile karşılaştığımız Pandemi dönemi, genç,dinamik ve girişimsel ekip yapımız sayesinde hızlı reaksiyon alıp, Türkiye’de Laborant Marka Nasofarengal Swab ve LaboRant Marka Covid-19 PCR test kiti üreticisi olmamıza neden olmuştur. Yaklaşık 1.5 yıldır devam eden üretimimiz bugün ise günlük Beşyüzbin adet üretim kapasitemiz ile bir çok noktada hizmet vermeye devam ediyoruz.

Yüksek Kalite Güvenilir Yenilikçi Laboratuvar Hizmeti

Ant Tanı Laboratuvarı ilk kurulduğu günden itibaren;
Yüksek standartlarda, Bilimsel ve Tıbbi etik kurallarına uygun, Hasta hakları ve memnuniyeti odaklı güvenilir bir tıbbi laboratuvar hizmeti vermektedir.

MİSYONUMUZ

Bilimsel ve etik kurallar çerçevesinde güven ilkesinden ödün vermeden sunduğumuz, hasta hakları ve memnuniyeti odaklı, laboratuvar hizmetlerimizde ”İlkeli ve İyi Laboratuvar uygulamaları" sloganımıza sadık kalarak, tıbbın teşhis aşamasına katkıda bulunmak. Ant Tıbbı Tanı laboratuvarı olarak ta bağlı olduğumuz şirket kültümüzü %100 yansıtarak yüksek standartlarda sağlık laboratuvarı hizmetleri verilmesini amaçlıyoruz.

VİZYONUMUZ

Hasta hakları ön planda, bilgilendirmeyi kural edinmiş, testleri en doğru, en ekonomik, gözlemlenebilir, tekrarlı ve gelişmiş modern yöntemlerle çalışmak. En az hatayı esas kabul edip, iç ve dış kalite kontrolleri ile bu hedefe gerçeklik katmak. Laboratuvar hizmetlerinde evrensel kabul görmüş sistemleri uygulayarak, kalitesinden söz ettirir bir Laboratuvar olmak.