Skip to content

Örnek Alma Hizmeti

Ant Tanı Laboratuvarı

EVDEN VE İŞTEN ÖRNEK ALMA HİZMETİ

Sağlığınız söz konusu olduğunda hızın, doğru işlemin, profesyonelliğin çok önemli olduğunu biliyoruz. Bu sebeple hizmetlerimizin kalitesini her geçen gün daha iyi bir hale getiriyor, evden ve işten örnek alma hizmetini sunarak zamandan ve efordan tasarruf ettiriyoruz.

Ant Tanı Laboratuvarında yapılan testler son teknoloji cihazlarda, uzmanlaşmış sağlık profesyonellerinin kontrolünde yapılmaktadır.

Günümüz şehir koşulları her geçen gün daha iyi bir zaman yönetimine ve daha fazla planlamaya ihtiyaç duyuyor. Rutin bir sağlık ihtiyacı olan tanı testleri laboratuvara gidiş, geliş ve bekleme konusunda bir zaman dilimi ve uğraş gerektiriyor. Yaşlı, engelli ve çocuklu bireylerin laboratuvara ulaşım süresince yaşadığı zorluklar hayat kalitelerini de etkiliyor.

Dolayısıyla bu zorlukları yaşamamak ve örnek alım sürecini daha konforlu bir hale getirmek adına isteyen müşterilerimizin evlerinden, ofislerinden veya bulundukları ortamlardan örneklerini alıyor, kısa sürede sonuçlarını sisteme yüklüyoruz.

Evden ve işten örnek aldırmak isteyen müşterilerimiz için öncelikle uygun randevu saatini belirliyoruz. Alanında uzman profesyonellerimiz belirtilen saatte o alanda olup sağlıklı, hijyenik ve steril koşullarda örneklerin alımını gerçekleştiriyor. Sonuçlar web sitemizden hızlıca takip edilebildiği gibi, temsilcilerimizden de doğrudan bilgi alınabilmektedir.