Skip to content

Kurucumuz

Ant Tanı Laboratuvarı

İnsan Hayatına Dokunmak..

Kurucumuz Sina Demirtaş; bir sağlık sektörü üreticisi, geliştiricisi, destekleyicisi ve tedarikçisi olma yönünde çalışma hayatını yönlendirmiş ve sağlık hizmet sunucusu olarak kurduğu ilk şirketi ile çalışmalarına başlamıştır.

Geleceğe bakan vizyon sahibi bir işletmeci/araştırmacı olan Sina Demirtaş; ekibi ile sağlık uzmanlarına ve İnsan Hayatına dokunmak adına hep yeninin, yüksek standartın, bilimin ve gelişmenin peşinde olmuştur.

İnsan Sağlığını korumak, bu alanda yüksek standartta hizmet sunabilmek, yaşam tarzı seçimlerimizin, çevremizin ve genetiğimizin sağlığımızdaki hassas dengeyi nasıl etkilediğini daha iyi anlayabilmek adına; öncelikle Özel Klinik Laboratuvar ve AR-GE merkezini oluşturmuştur.

Gerek AR_GE merkezi ile sağlanan yeni çalışmalar ve projeler, gerek ise Özel Ant Tanı Laboratuvarı aracılığıyla kişiye özgü sağlık incelemeleri ve danışmanlık hizmetleri ile desteklenerek sektörde güvenilir bir kurum olarak yer almaya devam etmek hedefindedir.

“Dünyayı yaşanılabilir daha iyi bir yer haline getirmenin bir yolunu buluncaya kadar, işimizi yapmaya devam edeceğiz” der Sina Demirtaş.

Bu nokta Özel Ant Tanı Laboratuvarı olarak, dünyayı daha iyi bir yer haline getirme konusunda üzerimize düşeni fazlasıyla yapmaya adayız. Vizyonumuzun somutlaştığı bir merkez olarak hizmet verirken; kurucumuzun destekleri ile deneyimli uzman hekim, idari kadro ve özverili teknik ekibin varlığını artırarak, sağlık alanındaki hizmetlerimiz ile insanın yanında olmaya devam edeceğiz.