Skip to content

İŞYERİ TARAMALARI

Ant Tanı Laboratuvarı

OFİS ALANLARINDA DOĞRU SAĞLIK TARAMASI

İş sağlığının önde gelen koşulları arasında, çalışanların hastalıklardan korunması için alınacak önlemler yer almaktadır. İş birliği içerisinde olduğumuz bir çok uygun niteliklere sahip iş yerinde çalışanların sağlık taramaları düzenli ve sık aralıklarla yapılmakta, bu sayede bir çok çalışan yönünden erken tanı ve teşhis ile olası risklerin önüne geçilmektedir.

İşyeri taramalarında, yapılan testler işyerinin sektör durumuna ve meslek kollarına göre değişkenlik gösterebileceği için Ant tarafından standart bir çalışma yapılmaksızın iş yerleri bazında ve özelinde çalışmalar yapılarak firmalar özelleştirilir.

İşyeri taramalarında, işyerinin bulunduğu lokasyonda, Ant Tanı ekibinin belirlediği steril ve hijyenik bir ortamda örnek alımları gerçekleştirilir ve sonuçlar belirlenen sürede firma temsilcisi ile paylaşılır.

İşyerlerine özel yapılan tarama testlerinde alınan tüm örnekler, son teknoloji cihazlarda analiz edilir, akreditasyonları ve sertifikalarını eksiksiz tamamlamış laboratuvar ekibi tarafından süreç yönetimi sağlanır.

İşyeriniz için sağlık tarama testleri yaptırmak istiyorsanız müşteri temsilcinizden en yakın randevuyu alabilir, süreç hakkında detaylı bilgi isteyebilirsiniz.