Skip to content

Biz kimiz?

Ant Tanı Laboratuvarı

Bizi Yakından Tanıyın!

Ant Biyoteknoloji 2013 yılında moleküler biyoloji, genetik, teşhis ve araştırma alanlarında çalışmalar yapmak üzere kurulmuştur. Kurulduğu tarihten itibaren genç, dinamik ve uzman kadrosu ile hizmetlerini aktif olarak geliştirmiştir.

Yüksek kalite standartlarına sahip, çok çeşitli moleküler biyoloji ve teşhis ürünleri üretimi; hızla devam ederken, ürün yelpazesi de eş zamanlı gelişmiştir. Laboratuvar uygulamaları alanında başarılı bir Ar-Ge ekibi kurulmuş ve bu alanda da deneyimler, kazanımlar sağlanarak yola devam edilmiştir.

2019 yılından itibaren Ataşehir’de yer alan son teknoloji Merkez Klinik Laboratuvarında deneyimli ekip liderliğinde; sağlık profesyonellerine, sağlık hizmeti sağlayıcılarına ve hastalara özel laboratuvar teşhis hizmetleri hayata geçirilmiştir. Bununla birlikte; bünyesinde klinik biyokimya, mikrobiyoloji, immünoloji, hematoloji ve moleküler enfeksiyon tanı testleri olmak üzere çoklu disiplinler genelinde laboratuvar test çözümleri sunulabilmektedir.

Ant Biyoteknoloji kurulduğu günden bu yana, bireysel hastalara, çeşitli kurumlara, üniversite hastanelerine ve araştırma merkezlerine hizmet vermekte ve “Önce İnsan Hayatı” prensibi ile sağlık alanında lider bir iş ortağı olmayı hedeflemektedir. Ayrıca, yine “Eğitim ve İletişim” prensibinden hareketle; yaygın olarak kullanılan başta immunohematolojik incelemeler ve moleküler enfeksiyon tanı testleri olmak üzere diğer spesifik disiplinler hakkındaki bilgileri paylaşıyor.

Yerinde seminerler, çevrimiçi ve laboratuvarlarında uygulamalı eğitimler ile tüm öğrenmek isteyenler için bilgileri sizler için erişilebilir hale getirmeye devam ediyor.

Firma bünyesindeki donanımlı ve yüksek standartlara uygun merkez ve hizmet noktaları, yıllara yağın deneyim ve uzman kadro ile Ant; klinik test sonuçlarını yüksek standartta, hızlı ve kusursuz bir şekilde size sunmayı ve yine sizlerden gelen memnuniyet ve olumlu geri bildirimlerle, sesini tüm dünya duyurmayı istiyor.

Yenilikçi Laboratuvar Hizmeti

Ant Tanı Laboratuvarı ilk kurulduğu günden itibaren;
Yüksek standartlarda, Bilimsel ve Tıbbi etik kurallarına uygun, Hasta hakları ve memnuniyeti odaklı güvenilir bir tıbbi laboratuvar hizmeti vermektedir.